В анексованій Керчі скоро розпочнеться промисловий вилов хамси, і місцеві представники незаконної влади Криму стурбовані тим, що потужності, які мають в своєму розпорядженні міські підприємства, не дозволяють зберегти улов.

16 жовтня у міській раді Керчі пройшло засідання по хамсовій путині, в ході якого виконуючий обов'язки "глави адміністрації" Керчі Сергій Писарєв заявив, що хамсова путина в цьому році "буде непроста".
"Хамса, яка була затребувана в Україні, не має достатнього попиту в Російській Федерації. Проблема ще й у тому, що Російська Федерація велика, потреба в рибі є, але переробні потужності, які знаходяться на нашому березі, не дозволяють в повному обсязі зберігати улов і надалі транспортувати його по всій країні", - повідомив Писарєв.
За словами директора рибопромислової компанії "Шельф" Павла Муравлєнко, в Керчі вже наступного року з рибопромислових і рибодобувних підприємств може залишитися максимум два.
"На сьогоднішній день ринок України, на який 100% зорієнтоване виробництво кримської рибної продукції - хамси, тюльки, кільки, закритий. Російський ринок для нас поки не те, що не відкривається, а деяким чином, можна сказати, і блокується, тому що там є свої виробники. Вони нас там бачити не хочуть. Рибу буде нікуди дівати", - повідомив Муравлєнко.

За матеріалами: "КерчьФМ"

Tags:

В.о. начальника


Гапіч Віктор Володимирович

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Flag Counter