Телефон «гарячої лінії»

Головрибводу

<<< Детальніше >>>

Перелік зимувальних ям 
на 2014-2015 рр.
на водоймах України

Телефон «гарячої лінії»

Прокуратури м. Києва 

Авторизація

Flag Counter

21-22 січня 2014 року в м. Києві за організаційної підтримки Держрибагентства України було проведено підсумковий семінар в рамках четвертого етапу проекту «BlackSeaFish»

Предметом обговорення під час семінару став проект документа (Концепція) майбутнього співробітництва країн Причорномор’я для забезпечення ефективного рибальства з урахуванням екосистемного підходу.

В семінарі взяли участь представники шести країн Причорномор’я, експерти ФАО – Томас МосПоулсен (куратор проекту) та Джудіт Свон, співробітники Генеральної комісії з рибальства в Середземному морі, Комісії з захисту Чорного моря від забруднення.

Під час роботи семінару делегати висловлювали свої пропозиції та зауваження до Концепції, що має на меті врегулювання низки важливих питань: організація майбутнього проекту, технічне та наукове співробітництво, розвиток потенціалу, навколишнє середовище та біорізноманіття, дрібномасштабне рибальство, соціально-економічний аналіз рибальських флотів, підхід до формування сталого чорноморського рибальства та аквакультури.

Більшість пропозицій українських експертів було підтримано учасниками семінару. Разом з тим питання щодо необхідності та можливості розробки міжнародного договору з рибальства в Чорному морі, створення окремої регіональної організації, використання іноземних суден для наукових досліджень в економічних зонах країн ще вимагають додаткового опрацювання в рамках реалізації майбутнього проекту.

Експертами було запропоновано: запровадити проект щонайменше на наступні п’ять років; додатково опрацювати питання щодо можливості фінансування проекту країнами-учасницями, донорами в рамках попереднього бюджету; погодити Концепцію проекту на рівні відповідальних органів влади країн Причорномор’я та ін..

Проведена протягом року в рамках проекту робота була корисною для посилення наукового, відомчого та технічного співробітництва країн Причорномор’я  під егідою ФАО.{jcomments off}

Tags:

Начальник Головрибводу

Гапіч Віктор Володимирович

Корисні посилання